Товары в корзине 0 позиций
Каталог
Статьи: раннее развитие

Детские качели на дачу уличные "Непоседа"

Детская площадка SportBaby

Особенности уличных и домашних надувных батутов happy hop

Что подарить ребенку в первый день рождения?

Шведская стенка для детей

Акция !
Детям для раннего развития
Батуты с сеткой


Детские батуты с защитной сеткой

Детский спортуголок
Игровые домики

 домики игровіе детям

Горки детские

 Горки детские

Раннее развитие

 Спортивный уголок

Площадки для двора большие
Детские игровые площадки
Кровать-машина ! ! ! Premium

 Кровать машина Форсаж

Детские площадки фото

 Детские площадки смотреть фото

Мягкий конструктор, модули
Столики детские

 Детские столики и стулья

Качели детские подвесные

 kacheli kupit podvesnye Ukraina

Качели ГНЕЗДО

 

Авторизация

 Інклюзивне обладнання та гойдалки для дітей з особливими потребами

Обладнання для дітей з особливими потребностями.

Для дітей з особливими фізичними потребами.

Для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Для дітей з ОФМ можливо придбати https://neposedam.com.ua/tovar_kacheli-ulichnye-dofv в спеціалізованому магазині .

 

Тел вайбер для запиту цін та каталога 0975397887 Звертайтеся

Інклюзивне обладнання для дітей з особливими потребами.

Інклюзивне дитяче обладнання для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Оборудование для детей с особыми потребностями.

На даній сторінці ви можете купити цю модель, а якщо її габарити вас не влаштовують, ми можемо розробити і зробити для вас модель за індивідуальним проектом. Ми працюємо в таких містах як Київ, Одеса, Біла Церква, Дніпро, Кропивницький, Харків, Чернівці, Львів. Також співпрацюємо з усіма районними центрами і більш дрібними населеними пунктами.

Карусель для детей с ограниченными возможностями 

Переваги нашого обладнання для дітей з інвалідністю:

 

Простота і надійність конструкції;

Високі експлуатаційні показники;

Стійкість до кліматичних умов і водостійкість.

Інклюзивне дитяче обладнання для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Для дітей з особливими потребами.

Трохи фактів про Інклюзивну освіту в Україні

 

24 вересня 2008 року Україною було підписано Конвенцію про права осіб з інвалідністю і Факультативний протокол до неї. А вже через рік 16 грудня 2009 року Верховною Радою України ці два акти було ратифіковано, 6 березня 2010 року Конвенція набрала чинності.

Сухой бассейн Светотерапия (форма любая)З цього часу імплементація Конвенції є одним із пріоритетних завдань Уряду. Передусім йдеться про статтю 24 Конвенції ООН про права людей з інвалідністю, в якій визначено обов’язок держави щодо реалізації інклюзивної моделі освіти, тобто створення такого предметно-просторового спеціального середовища, яке б дало змогу всім дітям бути однаково рівними учасниками навчального процесу в єдиному освітньому просторі відповідно до їхніх особливостей, потреб та можливостей.

 

Інклюзія (від Inclusion – включення) – процес збільшення ступеня участі всіх громадян у соціальному житті. Це політика й процес, що дає можливість всім дітям брати участь у всіх програмах.Детская сенсорная песочница с подсветкой

 

Інклюзивна освіта – це забезпечення рівного доступу до навчання у закладах загальної середньої освіти. Це не лише інтеграція дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище, а й організація спільного навчання, яке охоплює всіх дітей.

 

Інклюзивне навчання означає, що всі учні можуть навчатися в школах за місцем проживання, в загальноосвітніх класах, у яких, у разі необхідності, їм буде надаватися підтримка як у навчальному процесі, так і з перепланування школи, класів, програм і діяльності з тим, щоб всі учні без винятку навчалися і проводили час разом.24 вересня 2008 року Україною було підписано Конвенцію про права осіб з інвалідністю і Факультативний протокол до неї. А вже через рік 16 грудня 2009 року Верховною Радою України ці два акти було ратифіковано, 6 березня 2010 року Конвенція набрала чинності. З цього часу імплементація Конвенції є одним із пріоритетних завдань Уряду. Передусім йдеться про статтю 24 Конвенції ООН про права людей з інвалідністю, в якій визначено обов’язок держави щодо реалізації інклюзивної моделі освіти, тобто створення такого предметно-просторового спеціального середовища, яке б дало змогу всім дітям бути однаково рівними учасниками навчального процесу в єдиному освітньому просторі відповідно до їхніх особливостей, потреб та можливостей.

Детский игровой набор кубики  

Інклюзія (від Inclusion – включення) – процес збільшення ступеня участі всіх громадян у соціальному житті. Це політика й процес, що дає можливість всім дітям брати участь у всіх програмах.

 

Інклюзивна освіта – це забезпечення рівного доступу до навчання у закладах загальної середньої освіти. Це не лише інтеграція дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище, а й організація спільного навчання, яке охоплює всіх дітей.

 

Інклюзивне навчання означає, що всі учні можуть навчатися в школах за місцем проживання, в загальноосвітніх класах, у яких, у разі необхідності, їм буде надаватися підтримка як у навчальному процесі, так і з перепланування школи, класів, програм і діяльності з тим, щоб всі учні без винятку навчалися і проводили час разом.

інклюзивна пісочниця Световой пузырь