Товары в корзине 0 позиций
Каталог
Статьи: раннее развитие

Детские качели на дачу уличные "Непоседа"

Детская площадка SportBaby

Особенности уличных и домашних надувных батутов happy hop

Что подарить ребенку в первый день рождения?

Шведская стенка для детей

Акция !
Детям для раннего развития
Батуты с сеткой


Детские батуты с защитной сеткой

Детский спортуголок
Игровые домики

 домики игровіе детям

Горки детские

 Горки детские

Раннее развитие

 Спортивный уголок

Площадки для двора большие
Детские игровые площадки
Кровать-машина ! ! ! Premium

 Кровать машина Форсаж

Детские площадки фото

 Детские площадки смотреть фото

Мягкий конструктор, модули
Столики детские

 Детские столики и стулья

Качели детские подвесные

 kacheli kupit podvesnye Ukraina

Качели ГНЕЗДО

 

Авторизация

Літні розвиваючі ігри на свіжому повітрі

Зараз всі батьки прагнуть більше часу проводити із дітями на свіжому повітрі, насолоджуючись літніми днями. Давайте поміркуємо, якими іграми можна урізноманітнити дозвілля, щоб всім було цікаво і весело.

Дитячі ігри

Стрибки


Якщо намалювати "класики", то всі вдосталь настрибав. Причому стрибати можна і на березі річки або моря. Чим більше буде бризок, тим досить буде дитина.

Ігри з м'ячем

Простіше простого прихопити з собою на прогулянку будь м'ячик. А там вже імпровізувати під настрій. Найпопулярніша гра з м'ячем - це футбол. Причому ворота можна зробити символічні, з каменів, паличок, або в якості воріт використовувати дерева. А на ворота поставити тата чи стати самої. Дитина відчує величезне задоволення, коли буде забивати такого воротареві голи.

Можна пограти в "їстівне-неїстівне" (дитина повинна ловити м'ячик, тільки якщо ведучий називає їстівні продукти). Ти здивуєшся, що навіть найменші дітки чудово розбираються, що можна їсти, а що не можна.

Кидай або передавай м'ячик малюкові, називаючи тварину. Дитина повинна зловити м'яч і повернути його тобі, називаючи дитинчати цієї тварини (свиня-порося, лисиця-лисеня, кот-кошеня і т.д.). Або називай дитині тварина, а він нехай відповідає, які звуки видає цю тварину.

В принципі, підійде будь-яка гра, де м'ячик потрібно ловити. Якщо є хоча б три гравці, то можна стати в коло і перекидати м'ячик по колу. Якщо хтось упускає м'яч, він вибуває з гри - виходить з кола. Виграє той, хто залишився останнім. До речі, така проста гра добре тренує координацію рухів і спритність.

Вивчаємо кольори

"Світлофор" - супер ігра. Мама називає колір, а малюк повинен доторкнутися до предмета або показати предмет такого кольору.
 

Повторюха

Знайома всім гра з дитинства, що не втратила своєї актуальності. Грати в неї легко навіть з самими маленькими. Щоб було цікавіше, попроси малюка завмерти у фігурі небудь тварини (зайчика, мавпочки і т.д.)

Малюємо, ліпимо, будуємо

Малювати можна не тільки крейдою на асфальті, але і паличками (або пальцями) на піску. На пляжі всім сімейством будуйте пісочні замки і фортеці, ліпіть пасочки, закопуйте один одному ноги.

 
     
Детская деревянная песочница с крышей и скамейками Теремок


Граємо у воді і з водою


Грати з водичкою подобається всім дітям. Малюк може переливати воду з однієї ємності в іншу, але набагато цікавіше буде носити на пляжі відерце води і поливати загоряє тата. А потім можна позбирати черепашки і камінці під водою. Ну і плавання ніхто не відміняв! Головне, запастися колами та нарукавниками.

 


Пам'ятай, що не всі ігри підходять для найменших. Наприклад, в хованки з малюками на природі грати однозначно не варто! Діти можуть так сховатися, що потім ще на допомогу кликати доведеться, щоб відшукати пропажу.

Детский домик Smoby 810713

фото: 1 

 
 Детский домик Smoby  145х110х127 см- отличный игровой домик с летней кухней, на которой можно готовить свои самые любимые блюда. Детский игровой домик оснащен двумя окошками со створками и дверцей-калиткой. Доставка в любой город Украины


Трохи фантазії і варіантів ігор на свіжому повітрі можна придумати предостатньо. Все залежить від кмітливості і твого бажання. Бігай, стрибай, веселися з малюком, адже активні ігри - це кращий спосіб відпочинку на природі. Доброго всім відпочинку і веселих ігор!

land-5   

 
     
Игровой комплекс для детей Беби land-5

фото: 1 

 

Игровой комплекс для детей для улицы +столик с лавками . 420*500см. Его комплектация: Ступенчатая веревочная лестница.  Детская песочница и столик с сидушками.   Качели 2 шт.  Скалодром с зацепами.  Игровые элементы. Спуск горки пластиковый 3м*1,45м. Назначение: детские игровые площадки из дерева.