Товары в корзине 0 позиций
Каталог
Статьи: раннее развитие

Что подарить ? Идеи подарков

Гимнастические упражнения на спопртуголке для девочек подростков

Шведская стенка для детей - аналог гимнастической нагрузке

Письменный стол для школьника: советы родителям

Шведская стенка из дерева - гимнастический тренажер для ребенка

Кровать-машина ! ! ! Premium

 Кровать машина Форсаж

Батуты с сеткой


Детские батуты с защитной сеткой

Для сна ребёнка

 Слипики детские Конверты

Детям для раннего развития
Раннее развитие

 Спортивный уголок

Детский спортуголок
Акция !
Игровые домики

 домики игровіе детям

Детские площадки фото

 Детские площадки смотреть фото

Столики детские

 Детские столики и стулья

Мягкий конструктор, модули
Детские игровые площадки
Горки детские

 Горки детские

Авторизация

Літні розвиваючі ігри на свіжому повітрі

Зараз всі батьки прагнуть більше часу проводити із дітями на свіжому повітрі, насолоджуючись літніми днями. Давайте поміркуємо, якими іграми можна урізноманітнити дозвілля, щоб всім було цікаво і весело.

Дитячі ігри

Стрибки


Якщо намалювати "класики", то всі вдосталь настрибав. Причому стрибати можна і на березі річки або моря. Чим більше буде бризок, тим досить буде дитина.

Ігри з м'ячем

Простіше простого прихопити з собою на прогулянку будь м'ячик. А там вже імпровізувати під настрій. Найпопулярніша гра з м'ячем - це футбол. Причому ворота можна зробити символічні, з каменів, паличок, або в якості воріт використовувати дерева. А на ворота поставити тата чи стати самої. Дитина відчує величезне задоволення, коли буде забивати такого воротареві голи.

Можна пограти в "їстівне-неїстівне" (дитина повинна ловити м'ячик, тільки якщо ведучий називає їстівні продукти). Ти здивуєшся, що навіть найменші дітки чудово розбираються, що можна їсти, а що не можна.

Кидай або передавай м'ячик малюкові, називаючи тварину. Дитина повинна зловити м'яч і повернути його тобі, називаючи дитинчати цієї тварини (свиня-порося, лисиця-лисеня, кот-кошеня і т.д.). Або називай дитині тварина, а він нехай відповідає, які звуки видає цю тварину.

В принципі, підійде будь-яка гра, де м'ячик потрібно ловити. Якщо є хоча б три гравці, то можна стати в коло і перекидати м'ячик по колу. Якщо хтось упускає м'яч, він вибуває з гри - виходить з кола. Виграє той, хто залишився останнім. До речі, така проста гра добре тренує координацію рухів і спритність.

Вивчаємо кольори

"Світлофор" - супер ігра. Мама називає колір, а малюк повинен доторкнутися до предмета або показати предмет такого кольору.
 

Повторюха

Знайома всім гра з дитинства, що не втратила своєї актуальності. Грати в неї легко навіть з самими маленькими. Щоб було цікавіше, попроси малюка завмерти у фігурі небудь тварини (зайчика, мавпочки і т.д.)

Домик детский "Джунгли"

оценка товара 0 проголосовало 0 покупателей    
Домик детский "Джунгли"

фото: 1 

Домик и много интересного в наборе: Размер, дшв 150 x 160 x 165 см Детский домик из древесины, высота 165см. Всё, продумано до мелочей.
5600 грн


Малюємо, ліпимо, будуємо

Малювати можна не тільки крейдою на асфальті, але і паличками (або пальцями) на піску. На пляжі всім сімейством будуйте пісочні замки і фортеці, ліпіть пасочки, закопуйте один одному ноги.

Граємо у воді і з водою


Грати з водичкою подобається всім дітям. Малюк може переливати воду з однієї ємності в іншу, але набагато цікавіше буде носити на пляжі відерце води і поливати загоряє тата. А потім можна позбирати черепашки і камінці під водою. Ну і плавання ніхто не відміняв! Головне, запастися колами та нарукавниками.

 

  Песочница с крышкой Краб

оценка товара 0 проголосовало 0 покупателей    
Песочница с крышкой Краб

фото: 1  2 

Песочница с крышкой Песочница в виде краба обязательно понравится Вашему малышу. Такая песочница станет украшением Вашего ландшафта и весёлых игр ребёнка.
430 грнПам'ятай, що не всі ігри підходять для найменших. Наприклад, в хованки з малюками на природі грати однозначно не варто! Діти можуть так сховатися, що потім ще на допомогу кликати доведеться, щоб відшукати пропажу.

Стол для игр с песком и водой "Оазис"

оценка товара 0 проголосовало 0 покупателей    
Стол для игр с песком и водой "Оазис"

фото: 1  2  3  4 

Детский стол для игр с песком и водой "Оазис"   Пластиковый уличный столик для игр с песком и водой + зонтик от солнца!       две зоны игры: песок и вода;     зонтик 101,6 см.
1399 грнТрохи фантазії і варіантів ігор на свіжому повітрі можна придумати предостатньо. Все залежить від кмітливості і твого бажання. Бігай, стрибай, веселися з малюком, адже активні ігри - це кращий спосіб відпочинку на природі. Доброго всім відпочинку і веселих ігор!